Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanulás az adott nyelv...

Nyelvtanulás az adott nyelv filmjei által, felirattal. Akkor is működik, ha nem ismerem az adott filmeket? Milyen szinttől érdemes ezt alkalmazni?

Figyelt kérdés

Törököt tanulok és amiket találtam törökül beszélő, török feliratos filmeket, azokat nem ismerem, nem ismerem a történetüket. Így is hatékony lehet?

Valamint milyen szinttől érdemes ezt elkezdeni? Hiszen még alig értek 1-2 szót, gondolom ilyenkor még nem.


2020. nov. 25. 20:47
 1/1 anonim válasza:
Szerintem azért nem art ha van valamennyi fogalmad az alapokról. Alap szavakat így is ki tudsz mazsolazni de szerintem olyan nyelvnel ahol ragozás is van (tehát nem úgy mint az angol), erdemes alapfokra eljutni legalább. Egyébként szeretem a török nyelvet, anno el is kezdtem tanulni és néztem is sorozatot törökül magyar felirattal de csak az alap szavakat tudtam kiszedni belőle.
2020. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!