Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik ilyen szókártyás app?

Létezik ilyen szókártyás app?

Figyelt kérdés

Olyasmire lenne szükségem, hogy egy app mindig kiír egy szót (mindig mást), amikor megnyitom a telefonomat. Tehát mondjuk ha szeretném megnézni az e-mailjeimet, akkor először az arcomba tol egy tanulandó szót, és csak utána nyithatom meg a maileket.


A szavakat én írogatnám be (jelentős pluszpont lenne, ha mondjuk excelből lehetne konvertálni).


Az se lenne rossz, ha kétoldalas lenne, tehát először mondjuk magyarul, aztán ha ráklikkelek, akkor idegen nyelven, aztán tudnám jelölni, hogy tudtam a megoldást vagy nem. Ha statisztika is lenne az appban, akkor az maga lenne a menyország, de nem vagyok telhetetlen.



2020. dec. 1. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már jobban jársz a duolingoval
2020. dec. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anki !? Nekem azt ajánlották
2020. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anki mondom én is.
2022. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van hasonló app Google Play Store-ban, de ez a képernyő-feloldó funkció fizetős benne, és elég macerás szavakat bevinni.


Az Anki-t tudom javasolni. De kell egy 50 óra Anki használat mire úgy érzed, hogy komfortos vagy és átlátod a használatát. (Aki nagyon pro, a hátteret is tudja formázni pl PC-n), Rengeteg, rengeteg bővítmény van, a legtöbb hang fizetős ami szép, természetes hangzású, de 5.000 karakter ingyen van email címenként. Néha megkeresnek marketing emaillel, hogy ha teszt alany leszel, akkor 20K 50K karaktert is adnak ajándékba. Ami igazából szuper. Ha komolyan gondolod a nyelvtanulást akkor az Ankit kezd el tanulmányozni.


A Dua FlashCard App-et nézd még meg. Itt te válogatod ki, hogy milyen szavakat szeretnél tanulni, naponta ingyen csak 20-at lehet, a fizetős verzió sem drága (5$/hónap). Bevenni is lehet szavakat, az app elmagyarázza neked, hogy hogy kell bevinni a szavakat. Magyar is van benne alapból, de legalább 100 másik nyelv.


Ami szintén Flashcard módszerre épül, és ha még érdekel a téma. Akkor

-Speakly (7 napos free trial-lal tudod tesztelni, hogy mennyire jön be az ő rendszerük, viszont itt nem tudsz saját szavakat bevinni sajnos)

-Lingvist (13 napos free trial, itt tudsz bevinni szavakat, fájlokból is!, a free trial után sajnos nem kifejezetten olcsó, de annyira hatékony, hogy a dupláját is megfizetném érte :D)


Szóval röviden: 1. Anki 2. Duo FlashCards App 3. Speakly (itt viszont nem tudsz saját szavakat bevinni) 4. Lingvist (5. Quizet is esetleg, de ez is fizetős sajnos ha normálisan akarod használni)


Sok sikert! :)

2022. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!