Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire gond a nyelvvizsgán,...

Mennyire gond a nyelvvizsgán, szóbelin, ha nem a vizsgáztató állít meg, hanem mi állunk meg a szövegben?

Figyelt kérdés
Telc vizsgáról van szó. Ott ugye párban vagyunk, és a második és harmadik feladatnál is magunktól álltunk meg, mert már nem tudtunk többet mondani a témához, de szerintem eleget mondtunk és kb. jónak éreztem. Azt nem tudom, hogy tényleg beszéltünk-e annyi ideig, mert nem jó az időérzékem, főleg nem a vizsgahelyzetben, amikor nagyon izgulunk.

2020. dec. 2. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs valakinek amúgy sem mondanivalója egy tök idegennel szemben, akkor magyarul se fog sokat tudni elmondani. Főleg nem bármiről. Nem az idő alapján döntenek. Nyilván aki beszédesebb, csevegő fajta, annak ez is könnyebben megy, de sokaknak nem erősségük a small talk.


Tehát ne izgulj.

2020. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Nálunk rákérdezek, hogy szeretné még valamit mondani? Szóval ha nem szóltak szerintem elég volt annyi.
2020. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!