Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi lenne ha nyelvvizsgán...

Mi lenne ha nyelvvizsgán vinnék valami kis ajándékot a vizsgáztatóknak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerencséd van, kakor csak hülyének néz, ha nincs, akkor kirúg a vizsgáról vesztegetés miatt
2019. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem fogadhatják el. Legfeljebb utólag, miután megvannak a pontok, akkor próbálkozz.
2019. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem ő adja a pontokat, azt nem tudja befolyásolni sem, de ilyet alapból nem lehet csinálni.
2019. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

csak ha égetni akarod magad.


megfizeted az árát a vizsgadíj befizetésével, jópofozni meg felesleges, tudni kell.


korruptnak fognak gondolni, és attól még lazán megvághatnak, ha viszel bármit.

2019. júl. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
3# szóbelin ő pontoz, kb vesztegetés kategória
2019. júl. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

ne tedd


ez nagy butaság lenne

2019. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szép, kedves gesztus,de te fizetsz a vizsgaert (nem keveset) abból egész biztos ,hogy a vizsgabiztosok kapnak vmennyit!

Vesztegetésnek nem mondanam, mert ez nem boríték érted,hanem mondjuk csoki vagy virág vagy nem tudom milyen apróságra gondoltál itt.

Ami viszont sztem fontos, hogy ,ha adsz, akkor ne vizsga előtt mert az nem annyira jó benyomás, eredmények utan,meg nem hiszem ,hogy már talalkoznal a vizsgabiztosokkal...Ennyi

2019. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!