Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így át tudok menni a Tarsalkod...

Így át tudok menni a Tarsalkodón január 30.-an?

Figyelt kérdés
Október közepén voltam próbanyelvvizsgan. A writing volt olyan 60%,a speaking 50%,a reading olyan 40%,a listening olyan 25%.szoval nagy átlagban 40% volt. Azóta jártam különtanárhoz.Szerinte ez fejlődött azóta. A kérdés az, hogy szűk 2 hónap alatt megtudom csinálni? Mondjuk kialakitanek egy rutint vagy valami? Napi 2-3 órát ratudnek szánni + filmezés angolul. Szerintetek?

2020. dec. 3. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Jajj, elfelejtettem írni, hogy középfokú B2.
2020. dec. 3. 12:00
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Gondolod, hogy a listening eleget fejlodne szuk 2 honap alatt?
2020. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez elég gyenge teljesítmény, hogy őszinte legyek. Szerintem egyel későbbi vizsgaidőponttal nem vesztesz semmit. Amúgy, mintha 60%-tól adnák meg, és ha 40-50% között teljesítesz, lehet, hogy élesben rosszabb lesz. Én anno emlékszem, hogy az írásbelire nem is készültem, mert mondom marha egyszerű, aztán 80% körüli lett csak, mert nem írtam a levélbe megszólítást pl, mert figyelmetlen voltam.
2020. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Én külön csináltam a szóbelit és írásbelit. A szóbelit a BME-n. Sztm könnyű volt, bár előttem mindenkit lepontoztak a szóbeli elbeszélgetésen, a magnó is könnyű volt. Az írásbelit a Kodolányin. Magam készültem tanár nélkül kb másfél hónapig. Mindkettő meglett könnyen. Bár én sok angol filmet, híradót néztem és angol könyvet olvastam.
2020. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!