Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online nyelvtanfolyam munka...

Online nyelvtanfolyam munka mellett?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan online nyelvtanfolyamot amit tudnék munka mellett csinálni? Értem ezalatt hogy nincs időhöz kötve akkor tanulok amikor akarok. Mivel tűzoltóként dolgozok. Köszi

2020. dec. 3. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz, érdemes esetleg különtanárt keresned, aki online tudna téged megbeszélt időpontokban tanítani, lehet még gyorsabban is sajátítanád el a nyelvet, ha kizárólag veled foglalkozik.
2020. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nyelviskolák online tanfolyamot hirdetnek, úgy csinálják, hogy szabadon választhatod meg az időpontokat. Nem egy tanár van és nem egy csoport. Reggeltől estig mennek az órák, és valamikor csak jó, akkor is, ha három műszakban dolgozol. Én is 3 műszak mellett csináltam végig egy egyéves kurzust, és vagy a reggeli, vagy a délutáni, vagy az esti időpontokban tudtam foglalni órát.
2020. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!