Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek emelt angol...

Hogyan készüljek emelt angol érettségire?

Figyelt kérdés
Egy kicsit kétségbe vagyok esve, most raktam le a középszintű angol érettségit 88% lett, így mennyi esélye van hogy májusig sikerülhet felkészülnöm emeltre? Igazából az a baj, hogy úgy érzem megálltam egy szinten és nemsikerül fejlődnöm... Valami tipp esetleg, hol kezdjek neki? Az eddigi érettségiket gyakoroljam azt tudom, azon kivül bármi esetleg? :( És esetleg valami tanács, hogyan fejleszthetném a beszédem? Az írás és szövegértés elég jól ment középen(de szívesen várok tanácsot azzal kapcsolatban is), de szóban egyszerűen gyengének érzem magam...Ti hogy készültetek emeltre?:) Köszönöm szépen előre is.:)

2020. dec. 14. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magántanár. Lehetöleg anyanyelvi angol tanárral.
2020. dec. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó ötlet előzőeket gyakorolni. Szóbelire érdemes egyszer kétszer tanárhoz menni, mert van vita, az közepfokon nincs, de nem nehéz,na aggódj. Tartsd szinten a nyelvet, használd minden nap valamilyen formában. A szóbeli tétel témákat elvileg megtalálod a neten vagy a tanárodtol.
2020. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelihez a nyelvvizsga központoknak van könyvük, nem egy nagy befektetés, azokat kell gyakorolni, szóbelit meg valakivel aki tud angolul, vagy tanár. Kérdés milyen szinten vagy. B2 amúgy elég könnyű.
2020. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, azt hittem nyelvvizsga. Amúgy az emelt angol az B2 szint, tehát hasonlóan.
2020. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!