Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit érdemes otthon megtanulni...

Mit érdemes otthon megtanulni angolból mielőtt elmész nyevtanárhoz/tanfolyamra középfokú felkészítés miatt(please szakmabeliek is válaszoljanak)?

Figyelt kérdés

Már feltettem egy kerdest ezen az oldalon ezzel kapcsolatban.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek_..



{{{{ Lenyeg hogy 1x bent voltam,akkor a cég az adott területen/keruletben lévő iskolájanak a vezetőjével beszéltem legelőször. Minden jónak tűnt,lelkes voltam nagyon hogy vegre utemszeruen/gyorsan tanulhatok,es nemsokara kozepfok. Lefixaltuk(nem fizettem még ki a havi 55ezret 50 óráért-ez volt amit nekem javasolt- Hollyvood Nyelviskola).

Amikor másodszor elmentem a vezér hölgy nem volt ott,mas kis hölgy volt jelen. Épp a szerzodest irta,amikor leültem ,elém lett rakva egy könyv a angol nyelv legelejétől (nevelok/nevmasok,olyanok amiket nem is kell reszletezni mindenkinek.) Aztan "tanuljal magadban". Elolvastam a szerződést,a "nyelvtanarokat" csak mint "segéd asszisztens"(vagy valami ilyesmi" emlitette a szerzodes es kitetel volt feketen szedett betűvel hogy tilos kb zaklatni ezeket az "asszisztenseket" es csak akkor szabad megszolitani ha tenyleg nagyon nem ertesz valamit. oke,penz, üzlet,stb.)

Átolvastam a csodakonyvet amit elem raktak,vegig lapoztam a 400.oldalig és dobbentem kicsit(nagyon),mert a vezeto no nem epp igy adta élo a "módszerüket". Mikor a kisnő irta a szerzodest odahivtam es azt mondtam hogy ezt otthon is megtudom csinalni(sok jo konyvem van,ugyanaz kb...)felalltam es hazajottem.). }}}}



Nagyon leszeretnem tenni a kozeofokut sot utana talan a felsofokut is. Tanulas meg ido van es egyelore lehetőség is hogy penzert tanuljak. Kesobb mar nem lesz lehetőségem valószínűleg. Most van minden adottság

Jelenleg itthon "tanulgatok".

Mar tanultan regen angolt kozepsuli/stb.


Meg azt sem döntöttem el hogy magantanarhoz erdemes menni vagy valami normalis tanfolyamra(Hollyvood nyelviskolat hacsak nem 90-es Iq val bírsz szerintem surgosen felejtsd el. De azt a modszert is.)

Szerinted?


Januartol mindenkeoo elakarok kezdeni valamit. Vagy talan már decemberben.

Kicsit ossze akarom szedni a tudasom hogy nagyon alap dolgok miatt ne nyujtsam meg a tanulas idejet(es a pénz szorast).


Konkret kerdesem. Mit erdemes otthon elsajatitani? igeidok,szenvedo szerkezet,fuggo beszed,muvelteto szerkezet, vonzatos igek, a szokincs bővítése es még?

Aki nyelvtanar vagy ezzel osszefugg tudna valaszolni?


Mar reg ota le akarom tenni de (mint sokan) lusta voltam es nem foglalkoztam ezzel annyira. De ez szukseges mint sokaknak.



Tanfolyam es ha igen,akkor milyen?(Budapest) Vagy elobb magantanar es utána tanfolyam? Vagy forditva?

Bonyolitom kicsit?

Köszi ha valaszolsz :D :)))


2020. dec. 15. 05:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Matekot
2020. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magánórákat vegyél a Speak! nyelviskolában, ajánlom Mózs Edit tanárnőt.
2020. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!