Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online angol nyelvtanulást...

Online angol nyelvtanulást vagy jó online angol tanárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is várok

2020. dec. 27. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az angol tanár talán abban jobb, hogy csak rád figyel, csak veled foglalkozik, viszont kérdéses mennyire képes online oktatni. Egy nagyon jó tanár is rendelkezhet gyenge technikai képességgel ennek utána kell járni, hogy tuti jót találj. Valamint lehet drágább.

Ha valami kicsoportos tanfolyamra jelentkezel ott biztos képzett szakember tartja meg az online órát és mivel csoportos így kevesebb pénzbe is kerül, viszont olyat válassz amiről olvastál/hallottál jókat, nehogy csak lenyúlják a pénzed. Hátránya, hogy több emberre is kell figyelni, így lehet nem a te tempódban haladnak majd a dolgok.

2020. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon finnyásak a tanárok sokáig keresgéltem is mire ráakadtam tanárra és ott is nehezen találtam a helyem, mert teljesítenem kellett más téren is.

Így az appok maradtak és az anki-t még tanártól hallottam, vagy a neten akadtam rá.

2020. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!