Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol vagy Francia nyelv a...

Spanyol vagy Francia nyelv a hasznosabb általánosságban?

Figyelt kérdés
kettő közül kell választanom suliban IT területen tervezek továbbtanulni majd
2020. dec. 27. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Francia
2020. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, hogy milyen országban szeretnél dolgozni a jövőben. IT területen egyik sem hasznos, csak ha az adott nyelvet beszélő országban él az ember. Nincs semmi más opció? Ez egy második idegen nyelv lenne?
2020. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen területen szerintem egyik se fog sokat számítani. Azt döntsd el, hogy melyik nyelv, kultúra érdekek jobban. Egyébként ha ez számít, a spanyol állítólag könnyebb. Ha érdekel a nyelv, akkor szerintem egyiket se olyan nehéz megtanulni.
2020. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A francia.
2020. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az egész it szektor angolul beszél.

de ha ez a kettő az opció, a francia. azt sokkal több helyen beszélik, tehát bármerre sodor az élet, valószínűbb hogy használhatod mint a spanyolt.

2020. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Spanyolul lakossagszanot tekintve messze tobben beszelik, mint a franciat. Az mas kerdes hogy hol. Ha alapbol erdekel a latin amerikai kultura, en a spanyolt csaknajanlani tudom. Europaban hasznosabb mondjuk a francia, de vilagszinten a spanyol. Na mev joval konnyebb a spanyol szerintem.
2021. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Oké, többen beszélik a spanyolt de én például személyesen nem tartok igényt arra hogy drogtermesztő Dél-Amerikaikkal beszéljek, vagy Mexikói szervkereskedőkkel. Spanyolország oké de az csak 40 millió ember, akkor már inkább az olasz 60 millióval, vagy francia kb 140 millióval Európában ( ezt tippeltem, szerintem kicsit felé lőhettem)
2021. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kicsit. Nagyjabol 70 millioan beszelik Europaban a franciat.


De amugy mindenki azt tanul, amit akar. Nekem a spabyol az egy konnyu nyelvnek tunt.

2021. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

7-es vagyok


Hát azért a 140 és a 70 millió között nincs sok különbség 😂

Nem tudom hogy jött ki a 140 millió nekem, gondoltam 66 millió franciára, kb 3 millió svájcira, 5 millió belgára,+Andorra, Monaco, Luxemburg=1 millió akkor ha össze adom akkor 75 millió. Wow álmos voltam. Btw ezek sem pontos számítások csak hasra ütés

2021. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
7, nem veszekedni akarok amúgy, de ha erről nézzük, mégiscsak a spanyol jobb, hiába szavaztam én is a franciára, szerintem nagyobb esélyünk van túlélni azt a szervkereskedőt mexikóban, ha az anyanyelvén könyörgünk az életünkért XD
2021. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!