Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondanátok esetleg olyan...

Mondanátok esetleg olyan alkalmazást vagy oldalt, ahol tudok nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Konkrétan szerbül szeretnék tanulni.

Olyan alkalmazás kéne ami hiteles és megbízható.

Lehetőleg ingyenes.



2020. dec. 28. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Duolingo a nyelv alapjaihoz, bár kicsit erőszakos alkalmazás. Én már évek óta nem használom, de még így is időnként zaklat hogy folytassam a német tanulást..
2020. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Duolingo,anki
2020. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Memrise, Drops. Mindegyiket csak ajánlani tudom. Az utóbbi látványosabb, jóval interaktívabb, de itt csak 5 perces sprintek vannak 10 óránként. De, ha mindennap használod, akkor bónusz másodperceket/ perceket ad.
2020. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a kérdés, én is szerbül tanulok már egy éve.


Én mondjuk, nézek TV-t, hallgatok rádiót, Instagramon is követek pár nyelvtanulós oldalt. Nagyon hasznosak, szép lassan össze lehet szedni a szavakat.


De amúgy, ha lenne +1 életem, én csak nyelvet tanulnék, nagyon szeretem az idegennyelveket, hogy el tudok kommunikálni más emberekkel a saját nyelvükön.

2021. márc. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ha érdekel, tudok küldeni tankönyvet pdf-ben, van három is.

Engem is érdekel a szerbhorvát nyelv és a kérdés is. Írj privátot nyugodtan.

2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!