Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Beszél valaki folyékonyan...

Beszél valaki folyékonyan Oroszul?

Figyelt kérdés

Kérdésem és kérésem lenne, hogy van-e itt valaki, vagy akár ismerettségi körben, olyan, aki folyékonyan beszél Oroszul és saját szórakoztatásra tanítana. Vagy csak szívességből, természetesen Facebookon, vagy ha van itr debreceni akkor személyesen is.

Nagyon megköszönném, cserébe a Német, Olasz vagy Angol tudásom tudom sajnos felajánlani, de nekem nagyon fontos lenne egy "tanárral" az Orosz tanulása. Köszönöm!!



2021. jan. 5. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélek, de ingyen biztosan nem tanítanék senkit. Javaslom neked a Tandem nevű appet, ott tudsz ingyen beszélgetni anyanyelvi oroszokkal, cserébe ők általában angolt szeretnének gyakorolni.
2021. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is debreceni vagyok de nem tudok olyan sok mindent. Mindenképpen próbáld ki a Duolingo alkalmazást ( nincs magyar nyelv benne) mert abban minden benne van ami alapokban kell, én ott kezdtem el és haladok. A szótanuló alkalmazásnak a “Drops”-ot ajánlom, naponta csak 5 percet tanulhatsz ingyen de megéri, gazdag lesz a szókincsed. Továbbá ha van money akkor előfizethetsz a Mondly nevű appra, de sajnos az nagyon gyorsan tanít olyan sok mindent hogy nem tudod felfogni. Ha a duolingóban már sokat haladtál akkor ajánlom a letöltését. Tele van az internet ilyen appokkal, és ha tényleg foglalkozol vele és megpróbálod használni is a tudásot filmek vagy videók nézésére akkor még okosabb leszel
2021. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Nagyon köszönöm válaszod, de már nagyon régóta ezzel foglalkozom.

Az Oroszon kivűl 3 nyelvet tanulok emelt szinten, amikből most fogok vizsgázni. Eddig is foglalkoztam az Orosz nyelvvel, pl. A telefonom gyári orosz nyelvű, csak Orosz zenéket, filmeket nézek, semmi más csak az Orosz. Mindig is "tanultam", ami nagyon jól megy, csak az a baj, hogy 3 nyelv mellett már kellene egy tanár, mert ezek az alkalmazások szerintem az alapokra nem úgy tanítanak, mint egy tanár, és ezzel nekem ez a bajom! De köszönöm tanácsod!

2021. jan. 10. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem okoskodni szeretném, de ha már idegen nyelveken tanulunk, a magyart se felejtsük el. A nyelvek neveit, orosz, angol stb kisbetűvel kell írni😅
2021. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Teljes mértékben leszarom


3-as voltam

2021. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Vagyis a 2-es
2021. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem mindegy...
2021. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!