Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék olaszul megtanulni,...

Szeretnék olaszul megtanulni, egyedül. Hogyan? PONS nyelvkönyvek/tanfolyamok melyik szintig tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok és a B2es szintig szeretnék eljutni, időkorlátom nincs, de egy másfél éven belül örülnék ha meglenne nyelvvizsgám. Elég jó nyelvérzékem van, amiatt nem félek, inkább csak az eszközök és a kiindulási pontom nincs meg. :)

2021. jan. 7. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megnéztem egy nyelviskola oldalán, miket használnak és azon megyek végig egyedül :) pont olaszból. Én a Progetto 1-et veszem most át, majd a kettőt, stb. Itt láthatod a könyvek listáját: [link]
2021. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megmutatom miből tanultam önállóan, fél év alatt alap/társalgási szintet értem el. Angolul jól tudok és ez sokat nyom a latban.


[link]

2021. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Az egyedüli nyelvtanulásra saját tapasztalatból a tankönyveket ajánlom. Azt hiszem idén is egyetlen választható TK család volt a sulikban, a progetto italiano. Merem állítani, hogy ez a legjobb nyelvkönyv, amivel eddig találkoztam.

Én a helyedben megvenném a tankönyveket és a munkafüzezeket és elkezdeném sorrendben kitölteni. Ha valamit nem értesz, arra külön keress rá, esetleg mehetnek az adott témakörhöz tartozó videók. A TK-hoz jár CD is, továbbá egy kód, amivel felmehetsz könyvek és munkafüzetek online oldalára, ahol szintén sok anyag van fent.


Progetto italiano 1a,1b,2a,2b amire szükséged lehet. Sok sikert és kitartást!

2021. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!