Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha B1 szintű angolból is...

Ha B1 szintű angolból is nagyon sokat felejtettem, akkor hogyan és mennyi idő alatt tudnám felhozni C1 szintre?

Figyelt kérdés
2013-ban illetve 2016-ban szereztem meg a szóbeli ill. írásbeli angol papíromat (mind2 a legkönnyebb fajtából van origo ill dexam), mert kellett a diplomához. Mindig is szenvedtem az angollal: nem tudtam megjegyezni a szavakat/kifejezéseket, nem hallottam rendesen a szöveget, nem tudtam feldolgozni a hallott/írott beszédet ill. kifejezni magam. Nos mióta 1 éve meglett a diplomám azóta nem is használtam és baromi sokat felejtettem. Kérdésem lenne, hogy milyen módszerrel mennyi idő alatt tudnék eljutni most már C1 szintre ugyanis informatikusként végeztem, de mivel itt fontos az angol 1 éve nem tudok emiatt elhelyezkedni és már lassan a megélhetésem forog kockán, mert bár mamahotelben élek egyelőre viszont más területen meg túlképzett vagyok a diploma miatt. Köszi a segítséget nektek!

2021. jan. 8. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
B1-es szinten voltál már, onnan nem olyan óriási ugrás a B2 (a legtöbb helyen ezt várják el). Szókincsedet fejlesztheted sok olvasással, filmnézéssel, a beszéd gyakorlásához keress valakit, aki hasonló szinten áll. A beszéd a legfontosabb, mert állásinterjún azt mérik fel.
2021. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyelvtanulásról őszintén avagy az út a tárgyalóképés angol ...

angolintezet.hu › targyalokepes-angol-nyelvtudas

Mennyi idő alatt lehet megtanulni angolul felsőfokon? ... Például, ha egy átlagember el akar jutni B2-es szintről erős C1-esre, akkor ... C1, gyengébb C2 ami már nagyon jó ... Sőt B1-es szinten fogsz nagy valószínűséggel utána is maradni. ... (szépen műbőrbe kötve), de jelen állapotomban aligha tudtam volna megírni

2021. jan. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!