Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Január 9., aki szombati ORIGÓ...

Január 9., aki szombati ORIGÓ angol B2 laboron volt, véletlenül emlékeztek, hogy milyen válaszokat adtatok? Szerintem necces lesz nekem, ezért érdekelne, hogy ki mit írt.

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 13:59
 1/6 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
17%
Szerintem törvénytelen, amit kérdezel.
2021. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert? Ez egy lezajlott vizsga, nem előre kérdezem, hogy "mi lesz a válasz egy le nem zajlott vizsgán".
2021. jan. 12. 05:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor lesznek eredmények? (En egyebkent nem angolon voltam de nekem is jan 9én holt irasbelim)
2021. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgatom a korábbi tapasztalatokat, a 30 napot ki fogják várni. Tehát még kb. 3 hét....
2021. jan. 19. 07:29
 5/6 anonim ***** válasza:
En azert remelem hogy meg lesz lehetoseg a kovetkezore jelentkezni ha ugy alakul( remelem nem)
2021. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jan 8-ig lehet elvileg jelentkezni ra ha nem hosszabbitjak meg
2021. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!