Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Erősen diszlexiás és kb 0...

Erősen diszlexiás és kb 0 tudással rendelkező öcsémnek sikerülne a nyelvvizsga egy év múlva? (18 éves)

Figyelt kérdés
Jövő héttől tanárhoz fog járni
2021. jan. 11. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Esetleg ha nyelvzseni, de egy jobb kepessegu diaknak is keves az 1 ev 0 tudassal.
2021. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nyelvvizsgától és nyelvtől is függ, de gondolom legalább egy középfokról beszélünk és nem eszperantó nyelvről. Ez alapján nem. Még egy egészséges, nem diszlexiás embernek sem sikerülne, csak több óra tanulással naponta. Gondolom öcséd nem fog mindennap 2-3 órát foglalkozni az adott nyelvvel (kivéve, ha más dolga sincs, de ha 18 éves, feltételezem suliba jár, esetleg érettségire is készül).
2021. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg egy angol a2, de azt meg minek?
2021. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven tanulna? Kbre a nyelvtan valamennyire megvan neki? Mert hasonló helyzetben voltam. Gimiben nem tudtam letenni a nyelvvizsglát, bukdácsoltam a nyelvekkel. Annyi volt, hogy a nyelvtanról valami fogalmam volt és volt pár alap szókincsem németül, de nem sok. Nekem 3 hónap szociális munka és táborozás segített, ahol a tábor nyelve német volt. Elsőre mikor csináltam meglett a középfok gond nélkül. Rákövetkező évben pedig megcsináltam a felsőt újabb 3 hónap kintlét után. Angollal közepét elérni meg könnyebb, de brexit miatt egykönnyen már nem jut ki az UKbe. Viszont, használja a duolingo, van angol kurzus magyarul. Márciustól elviekben német is lesz. Ha a honlapot használja ott van nyelvtan is. Egy A2, nagyon gyenge B1re vele el lehet jutni, kbre a nyelvtant us magyarázza. Repetitive unalmas, de úgy halad vele amennyi időt bele tud tenni és van net. Utána ajánlanám a tanár neki, mert kbre időpocsékollás 0 tudással szerintem tanárhoz menni.
2021. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!