Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit kéne tennem? Már 10 éve...

Mit kéne tennem? Már 10 éve tanulok angolt de még mindig nem tudok összerakni egy épkézláb mondatot.

Figyelt kérdés
Gimis vagyok ,előttem a nyelvvizsga az érettségi de alig tudok megszólalni angolul vagy leírni bármit is. Nem tudom hogy milyen szinten lehetek az biztos hogy ez nem lesz elég sem a nyelvvizsgához sem azérettségihez...van esetleg valamilyen tanácsotok vagy alkalmazás ami lehetőleg ingyenes ami segíteni tud ?
2021. jan. 15. 17:47
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne elmenni nyelvtanfolyamra. Egy intenzív kurzusra. Tudom, hogy nem ingyenes, de jobb mint a semmi és soknak a végén nyelvvizsgára is küldenek.

Esetleg még annyit tudnék javasolni, hogy kezd el elölről tanulni a nyelvet. Ha csak magadtól szeretnéd akkor ez a legjobb megoldás. Menj vissza egészen a mondatalkotásig és onnan tanuld meg. Tudom, hogy rettentő sok meló, de megéri.

Egyébként én is a közeljövőben készülök nyelvvizsgzni és ha minden jól megy emeltezni. Ha gondolod szívesen segítek.

2021. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
English for Everyone, nagyon hasznos sorozat, hanganyag és érthető levezetés. A nyelvtanfolyam is jó, bármennyire is drágának látszik, hidd el, hogy megéri, ha már kint dolgozol 1-2 hónapot nyugatabbra, abban az esetben már rég megtérül az, amit a hónapok alatt oda elköltesz.
2021. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Duolingot próbáld ki. Ingyenes, és nagyon hasznos app. Jól tud vele fejlődni a szókincsed, és megtanulnod a mondatalkotást.

De vigyázz, mert állítólag van, aki függő lesz tőle :)

2021. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!