Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a leghatékonyabb módja az...

Mi a leghatékonyabb módja az angol igeidők szóbeli és egyéb elsajátításának?

Figyelt kérdés

Magánhoz tanárhoz járok.

Majus környékén nyelvvizsgat szeretnék tenni. A tanár csak a nyelvtant mondja el a gyakorlás rám marad. Oxfordos könyvből tanulol nem rossz de kevés. Intenzíven jarok

Present perfekt past perfekt egyszerű mult es ezek folyamatos alakjai

Elsajátítom a könyvből de kevés

Megszólalni nem tudok/merek még. Gyakorolnom kellene

Élőbeszédes formában vagy ehhez hasonlóban vagy olyan kőnyvben amiben csak ilyen mondatok/feladatok vannak esetleg magyarázatokkal ellátva

Tudtok ilyet ajánlani?

Vagy mást?


Igeidők és gyakorlás hog folyamatosan menjwn.

:/


22/férfi


2021. jan. 18. 06:58
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat a hibákért. :))

Telefonon pötyögés nem "erényem". :) :D

2021. jan. 18. 07:01
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon sokáig nem voltam nyitott angolból a megszólalás terén. Nekem nagyon segítettek azok az angol nyelvű sorozatok amiket néztem, sokkal jobban rámragadt a beszélt nyelv. Valamint szóbelihez ezt a könyvet tudom ajánlani: [link]

itt témakörönként fel van dolgozva az anyag

ehhez hasonló és nagyon jó könyv még: [link]

A második könyv véleményem szerint magasabb szintre készít fel mint az első. Én a nyelvvizsgára az elsőt dolgoztam át és mivel elég elvont témák is vannak bennem, így az sokat segített az asszociációs készségeimen. A második viszont szókincsben sokat dob az emberen, viszont nekem nem voltak benne annyira elvont kérdések mint amikre egy szóbelin számítani lehet.

2021. jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!