Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó januári vizsga eredmények?

Origó januári vizsga eredmények?

Figyelt kérdés
Sziasztok én január 9.-én voltam írásbelizni oroszbol (angolosok is akkor írták az írásbelit velem egy teremben) 13.án szóbeliztem és tudom hogy a beszéd 50/49 lett de ezen kivűl nincs még eredmény. Körülbelül mikorra várható? :) A vizsgát pesten javítják egyébként vizsgaközpontban? Nekem fel kellett mennem pestre szóbelizni mivel oroszból voltam. Ezek szerint akkor az írásbelimeg is ott javítják/ felküldik? Mert alapbol én vidéken irtam meg viszont szóbelizni lehetőségem nem volt ott.

2021. jan. 18. 14:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Origó nyelvvizsgáknál általában 3 hét elteltével fent van az eredmény. Ezt az írásbelitől számítva nézd. De egyébként nagyon változó mikor kerül fel az eredmény, de általában ennyi szokott lenni. Drukkolok, hogy sikeres legyen
2021. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
2021. jan. 20. 17:11
 3/37 anonim ***** válasza:
Nekem ma rakták fel 🥰
2021. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Milyen nyelvböl voltál?:)
2021. jan. 22. 16:02
 5/37 anonim ***** válasza:
Olaszból. Neked is fent van?
2021. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Nincs még sajnos:( Remélem hamarosan felteszik. Jan 9-én voltal!

Hogy sikerült amugy?🥰

2021. jan. 22. 16:06
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát meglepődtem, hogy meglett, későn is találtam ki, hogy mégis megpróbálom, '19 májusában kezdtem tanulni a nyelvet passzióból, eredetileg nem is akartam nyelvvizsgázni sem, mert nekem már nem számít. Viszont úgy alakult, hogy most babát várok (ráadásul pár hét és szülök), a munkám miatt pedig eléggé veszélyeztetett voltam a coviddal, így azt abba hagytam november végén, és hogy legyen valami hasznos, amit addig is csinálhatok, gondoltam megpróbálom, mi baj lehet alapon. Azt hittem a szülő szobán tudom meg az eredményt :D de ami még meglepőbb, hogy pont a szóbeli és a közvetítés sikerült a legjobban, előbbit magamban gyakoroltam, magamhoz beszéltem, utóbbi jellegű feladatot meg életemben nem csináltam, az volt a szerencsém, hogy YouTube-on találtam egy videó sorozatot, ahol részletesen elmondják, melyik feladattípushoz mit várnak el. Úgyhogy kellemes meglepetés még azon belül is, hogy sikerült. Majd írd meg, hogy neked hogy ment, bár ilyen jó szóbelivel nem gondolnám, hogy izgulnod kéne :)
2021. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!😊 Mindenképpen!
2021. jan. 22. 17:02
 9/37 A kérdező kommentje:
Nekem most tettek fel hogy sikeres komplex😊😊😊 részeredményem nincsen még de nagyon örülök
2021. jan. 26. 16:29
 10/37 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2021. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!