Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Novemberi Origó nyelvvizsga...

Novemberi Origó nyelvvizsga eredmények?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig az van kiírva az eredménylekérdezésnél, hogy "A vizsgának jelenleg nincs meg az eredménye."


Van köztetek olyan, aki legalább már a lezártba került? Esetleg aki már ez ügyben kommunikált az Origo-csapattal, az megosztaná a tőlük kapott infót?


SOS-ben szükségem lenne a nyelvvizsgára, ezért tök jó lenne, ha a dec. 5-i jelentkezési határidőig hagynának legalább néhány napot, hogy beiratkozzak a januárira, ha most nem sikerülne.


Előre is köszi!



2019. nov. 27. 08:23
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom, hogy ne is reménykedj abban, hogy a rendelkezésükre álló 30 napot nem fogják maximálisan kihasználni az utolsó óráig bezárólag!


Ha szerencséd van, akkor még marad egy napot, hogy újra jelentkezz.

2019. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
nos mivel biztosan nem november elsején kezdted így december 2 a legahamrabi időpont
2019. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a legelső vizsga alkalomtól (tehát ha pl. a szóbelid előbb volt) számítva 30 nap a határidő rá. De nincs tapasztalatom.
2019. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:

Az írásbeli vizsgán mondta az egyik vizsgáztató, hogy kb. három hét.


Vagyis a komplexeseknek, akiknek 6-án volt a szóbelije, tehát esetükben az első vizsgaidőpontja, azoknak elvileg 30-a körül kell kihirdetniük az eredményeiket.


Bár, mivel az szombatra esik, elképzelhető, hogy az eredményhirdetés jövőhét elejére fog csúszni.

2019. nov. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim válasza:
Én november végét hallottam, az írásbelin. De még nem vagyok lezárt státuszban.
2019. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim válasza:
Hol lehet megnézni hogy le vagyok e zárva?
2019. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
Most, hogy megújult a honlapjuk, én nem látom, mely vizsgáim vannak lezártban.
2019. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim válasza:
Igen, én se látom :/
2019. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim válasza:

Nekem az van odaírva, ha rákattintok a vizsgáimra, hogy sikertelen!!!

Viszont egyébként azt írja, hogy a vizsgának jelenleg nincs meg az eredménye. Szóval nem sikerült ezek szerint, csak még nem derült ki, hogy hány pont miatt nem.

2019. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim válasza:
Nekem semmi ilyet nem ir csak annyit hogy a vizsgának jelenleg nincs eredménye
2019. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!