Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 Év angliai munka középfokú...

3 Év angliai munka középfokú angol nyelvvizsgával folyamatos gyakorlással meg lehet tanulni perfekt anyanyelvi szintre az angolt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi a munka. Ha egy irodaban, szellemi munkat vegezve, folyamatosan angolul kell kommunikalnod, menni fog. Ha az ido nagy reszeben pakikkal meg indonezekkel vagy osszezarva mikozben mosogatsz, akkor maximum a rettenetes kiejtesuket fogod megtanulni.
2021. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem perfekt anyanyelvi szintre nem, de nem is kell. (Szerintem nem is létezik perfekt szint.) Nagyon jól, folyékonyan igen meg lehet. Első jól írja, kérdés az is, hogy mi az a munka. Tovàbbá, hogy mennyire vagy anyanyelvi környezetben.
2021. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eredeti angolokkal kommunikálva értem
2021. jan. 24. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek a perfekt anyanyelvi szintjére. Volt itt egy dühös srác, nagyon "szépen", változatosan tudott káromkodni. Ide el lehet jutni angolokkal mosogatva (hát, ő pont raktáros volt, ha jól emlékszem, de mindegy). Hanem vajon kapásból tudta-e, mi is az a halcyon days? Vagy a Heraclitean river? És el lehet-e jutni ide munkatársakkal beszélgetve? Persze, ha valaki 44-ben Bletchley Parkos volt, akkor lehet. Máskülönben nem, külön erőfeszítés kell, a kulcsszó az a művelődés.
2021. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, bar nem tudom mit hivsz anyanyelvi szintnek, hiszen az anyanyelven beszelo emberek is nagyon eltero szinten vannak.

Altalaban azt szoktak anyanyelvi szintnek hivni, amikor egy humoristanak erted a vicceit, ahhoz meg altalaban 3 ev keves.


Azt meg hozza tennem, hogy ez emberek 80% nem sokkal jut elorebb 3 ev alatt. Teljesen attol fugg, hogy milyen kornyezetbe kerulsz.

2021. jan. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az ilyen középfokú nyelvvizsga szinvonalat felejtsd el, ez kb egy alsós általános iskolás szintje fejlettebb nyugati országokban.


3 év alatt angol nyelvkörnyezetben nagyon jó szintre fellehet tornázni magad. A lényeg: ne lengyelekkel, meg magyarokkal lógj a szabadidődben, mert munkaköröd biztos velük lesz, bár most nehéz idő ez a haverkodásra, próbálj anyanyelvi, vagy esetleg jó nyelvtudású külföldiekkel haverkodni.

2021. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1: feltételezem indiaiakra gondoltál, hiszen indonézek annyira azért nincsenek U.K.-ban. :)
2021. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ezek a keletiek nem olyan hülyék, mint a nyugatiak, aki egy ideig ott van, az nagyon szépen beszéli a nyelvet. Még a 90-esekben voltam Londonban, és a metrópótló autóbuszok személyzete természetesen csupa kalkuttai volt, de azok pont úgy kiáltották, hogy Camden Town, mint aki már ott élt 600 éve.

Nem mind volt indiai, a fele szerintem közép-amerikai volt.

2021. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!