Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok az alábbi...

Lefordítanátok az alábbi mondatot angolra? (Nyelvvizsgához kellene)

Figyelt kérdés
"Legyen szíves, értse már meg, hogy egy középiskolai fizikatanár vagyok, lassan nem lesz, aki fizikát tanítson az iskolában"

2021. jan. 25. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Please understand, I am a high-school physics teacher, soon, there will be nobody to teach physics at schools.
2021. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 25. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

En ket mondatban irnam.


Please understand, I am a high-school physics teacher. Soon there will be nobody to teach physics at schools.

2021. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, úgy valóban jobban hangzik, csak nem akartam megváltoztatni az eredeti szöveget. De nyelvtanilag tényleg szebb két mondatban.
2021. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz, valóban két különálló tagmondatról van szó, legalább pontosvesszővel elkülöníthettem volna
2021. jan. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!