Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » DExam írásbeli + Origó szóbeli...

DExam írásbeli + Origó szóbeli a befutó? Pár éve azt mondták ez a "legkönnyebb" igaz ez?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 12:29
 1/4 anonim válasza:
Nekem ugyanígy van meg a középfokú angol nyelvvizsgám. Egyáltalán nem mondható könnyűnek egyik sem (ahogy egyik nyelvvizsga sem az). Általában azért választják a DExam-ot, mert ott inkább szövegértéses feladatok vannak, az Origo írásbelijében pedig inkább nyelvtan a mérvadó. Minden ember másban jó, ki kell tapasztalnod, hogy neked inkább a nyelvtani rész, vagy a szövegértési rész megy jobban, és ezalapján választani. (Többi nyelvvizsgáról nincs tapasztalom, csak erről a kettőről.)
2021. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Origo írásbelijében pedig inkább nyelvtan a mérvadó."


Ezt hogy érted? Én is gondolkodom az Origón....

2021. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem az olvasás szövegértés, listening megy a legjobban, levél írás meg ezek a formák betartása egyáltalán nem, beszélni is tudok bármiről folyékonyan.

Magyarul gyakorlatias vagyok, nem gimiből tanultam, azt jórészt elfelejtettem.

Filmek, sorozat, könyv , cikkek, angol barátokkal való beszéd. Ennyi.

Semmi nyelvtani érzékem nincs, és levelet sem tudok írni.

2021. febr. 12. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem nehéz, de mostanában az ORIGÓ magnó szokott nehéz lenni. Én a DExam komplex-re készítek fel diákokat, s sikeresen vizsgáznak.
2021. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!