Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthoni tanulással, alapfokról...

Otthoni tanulással, alapfokról felsőfokra szeretnék felmenni. A nyelvtankönyv már megvan:Németh Katalin:Angol nyelvtan ezen k>vűl mit érdemeses ezeken kívűl venni? Ehhez a könyvhöz milyen jó munkafüzet van?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Alapfokról felsőre egyedül nem fog menni egyedül...
2021. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

librotrade.hu/ajanlatunk/solutions-2nd-edition---angol-nyelvkonyvcsalad


Az általad írtat nem ismerem, de mi anno gimiben ezekből a könyvekből tanultunk és nekem tetszett a felépítése. A másik angolos csoport később tért át erre a fajtára és ott is inkább ezt szerették jobban. Nem a legolcsóbb, de szerintem nagyon megéri, munkafüzetestől, könyvestől, meg jól végig vezet a szinteken.

2021. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kérdező! A Németh Katalin féle könyvet én is meg szeretném szerezni, de sehol sem találom(de nem a legújabbat vagy legrégebbit)! Van ötleted hogy honnan szerezhetném meg? Szerintem az a nyelvkönyv zseniális, legalábbis amiket olvastam róla azok alapján az. Szerintem online kéne feltérképezned a lehetőségeid,nem muszáj egyből költekezned. Vannak online anyagok, szótanulós appok, szóbelivel foglalkozó könyvek amelyek jók lehetnek! Érdemes angol nyelven íródott, könnyített könyveket olvasni, filmeket nézni felirat nélkül, tanuló társat keresni!
2021. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
internetről pdf-ként. Én is ugy toltottem le. Mingyar kuldok linket.
2021. febr. 27. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van színes hátlapja, melynek a jobb oldalán van egy keskeny csík, ami nem kék...
2021. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Arra a kiadványra gondolok, ami teljesen kék színű, van a fedlapján középen egy vörös négyzet, a jobb sarkában pedig a zászló. De köszönöm ha elküldöd a linket! <3
2021. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]



Csak a régit találtam.De elméletileg ugyanaz, max par felujitas van az ujjban.

2021. márc. 1. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:

/ Ajánlás /



ANGOL NYELV:



Cél, az egynyelvű gondolkodás kifejlesztése, mert nem lehet úgy kötetlenül beszélgetni, ha folyton magunkba fordítunk!



Könyv + hanganyag:

D.H. Howe - English Today! (Egynyelvű, 4-5000 szót tartalmazó anyag, rengeteg képpel)



Oktató videó:

Follow me! (A teljes anyag, fent van a youtube-on!)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLRj96OKTtFQfDB1wZyIqt..



A beszélj angolul anyagai!

[link]



Könnyített olvasmányok: Penguin Readers és a The Oxford Bookworms könyvei.



Szótár: Oxford Photo Dictionary - Angol - magyar képes szótár (angolra figyelve)

Angol egynyelvű szótárak:

[link]

[link]

[link]

[link]


KOMMUNIKÁCIÓ GYAKORLÁSA:



Ingyen! Van, aki magyarul akar tanulni. Cserébe, beszélget velünk angolul, németül, stb.

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!