Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki volt a bp-i madachb...

Valaki aki volt a bp-i madachba angol szóbelin az el tudna mondani hogy hogy zajlott le ez az egész?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
gimiskola.nhely.hu
2021. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először behívnak majd egy külön terembe, ahol adnak egy kis időt, hogy felkészülj. Két kép közül kell majd választanod egyet, és megfogalmazni, hogy mit szeretnél mondani róla, illetve kapsz majd egy angol kérdéssort is egy kiválasztott témában, amire a szóbeliztetők előtt kell válaszolnod (erre is felkészülhetsz a várakozási idő alatt).

Aztán be fognak hívni egy külön terembe, ahol általában 2 szóbeliztető tanár van. Nálam angollal kezdtünk, megválaszoltam a kérdéssoron feltett kérdéseket, aztán ki kellett választanom közülük egyet, amiről utána további kérdéseket tettek fel, és bővebben kellett válaszolni is rájuk.

Ezután áttértünk magyar nyelvre, itt bemutattam nekik a bizonyítványomat, a központi felvételis papírjaimat, és az okleveleket (ezeket nagyon értékelik, úgyhogy ha van, vidd el őket). Beszélnem kellett a kiválasztott képről, majd következett a kötetlen társalgás, ahol rólam, a szabadidőmről, családomról, barátaimról érdeklődtek.


Ennyi volt az egész. Az angol és a magyar rész is 40-40 pontot ér, én max pontszámot kaptam.


Sok sikert!

2021. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!