Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen appot ajánlotok német...

Milyen appot ajánlotok német nyelv tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Tanultam már németül,elég sok szót tudok és félig meddig megértem ha olvasók valamit,viszont kell a diplomámhoz egy felsőfokú nyelvvizsga,ehhez kellene egy akár fizetős app,ami segítene nyelvtanban illetve új szavak és kifejezések tanulásban,mi lenne a legjobb? Tudom hogy egyik sem fog felkészíteni egy nyelvvizsgára,fogok járni tanárhoz,de először ki szeretnék próbálni valami alkalmazást.

2021. jan. 31. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szavak és kifejezések tanulására a Memrise nevű appot ajánlanám. Nekem csak az ingyenes része került letöltésre, de ez is elég hasznos. Plusz pont, hogy egyszerre több nyelvet is fel tudsz venni és párhuzamosan tanulni.
2021. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Duolingo
2021. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

A Duolingo alapfok, szóval az neked kevés lesz.

Próbáld meg a Click Németet, az tanítja a felsőfokot, mert 10000 szó van benne. (Az alapfokú szintje ingyenes, a többi fizetős.)

Szavak, kifejezések, mondatok tanulásához nagyon jó az Anki, viszont abba a kártyákat neked kell megírnod, mert nincs közreadott haladó szinten, csupán alapfokon.

2021. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 1. 01:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nem alkalmazás, de: Easy German a youtubon+ rengeteg könyv olvasása.
2021. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!