Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Don’t Panic nyelviskola...

Don’t Panic nyelviskola vélemények illetve árak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régóta nézegetem ezt az iskolát és elég szimpatikusnal tűnik.Az angoltudásom a nagyon-nagyon alapszinten van,megszólalni egyáltalán nem tudok,viszont hatalmas szorgalmam van és 2021 végére legkésőbb szeretnék egy középfokú nyelvvizsgát!

Jelenleg van egy magántanárom de heti egy alkalommal online “találkozunk” és folyamatosan cikkeket fordítgat velem 0 nyelvtannal és úgy érzem semmit nem fejlődtem :/ Elszeretnék kezdeni végre tényleg normálisan nekiállni.

Azért is ezt nézegettem mert számomra a megszólalás,beszéd a “legfélelmetesebb”.

Illetve egy olyan kérdésem lenne hogy körülbelül mekkora összegre szamítsak?Láttam hogy 1950 Ft/óra-tól alakulnak az árak és telefonos konzultáció van.

Mielőtt belevágok szeretnék meghallgatni pár véleményt,tapasztalatot illetve hogy kinek mennyi lett körülbelül az ár ilyen szintről hogy tudjak viszonyítani! Sajnos ha nagy összegről van szó,azt nem tudom bevállalni,ezért is szeretnék képben lenni nagyjából :)

Köszönöm szépen előre is! :))



2021. febr. 7. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ne menj nyelviskolába még alap nyelvtudással se.

Ugyanakkor váltsd le a magán tanárodat, mert csak az idődet és a pénzedet viszi.

Helyette keress egy olyan külföldi itt tanuló angol anyanyelvű diákot aki beszélget veled és egy olyan tanárt aki az órák alatt személyre szabottan a te tanulási stilusodnak megfelelően tud tanítani.

Lehet hogy sokáig kell keresgélned, de minden tanárnál van próba óra és ha azzal kezdi, hogy vedd elő a munkafüzetedet és töltsd ki a feladatokat, vedd a kabátot és vissza se nézz. Azt ugyanis otthon is meg tudod csinálni, nem ezért fizetsz neki.

2021. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!