Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online nyelvvizsga esetén...

Online nyelvvizsga esetén mindenhol meg van adva a kötelező minimum internetsebesség?

Figyelt kérdés

Az Itolcnál néztem, ott meg van adva, és nekem nincs olyan sebességű internetem. :(


Viszont még nem állok készen a nyelvvizsgára. Májusban szerettem volna, és akkor az Itolcnál időben meg is kapnám a bizonyítványt.


Van olyan online lehetőség, ahol szintén kiadják a bizonyítványt négy héten belül, de nem ennyire szigorúak az internet sebességét illetően?


Erre a félévre nyelvvizsga amnesztia nincs a diploma kiadásához, azt mondják, tegyük le online. De ha valakinek nem adottak a feltételek, az mit tehet? Nem tudok szolgáltatót váltani, köt a hűségidő. :(



2021. febr. 9. 01:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Közben megnéztem, az ixam is 30/10-es sebességet kér, bizonyítvány csak 37 munkanapon belül.

Az Origo-t tudom, hogy sokára állítják ki.

Van így egyáltalán bármilyen online lehetőségem, vagy imádkozhatok, hogy az itolcnál valamelyik termék időpontjában beférek valahol az ország másik végén?

2021. febr. 9. 02:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg az euroexamnel nezd meg esetleg, hogy ott milyen net kell hozza
2021. febr. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az euro is 60 napra ad bizonyítványt. :(
2021. febr. 9. 09:14
 4/9 anonim ***** válasza:
És az igazolás nem lenne elég róla?
2021. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Diplomához sajnos nem. :(

Ráadásul ha júliusban kapom meg a bizonyítványt, akkor csak februárban kaphatom meg a diplomámat.

Úgy bírom, hogy azt mondják, tegyük le online, csak azt felejtik el, hogy nem mindenkinek adottak a technikai feltételek.

Legalább az igazolást elfogadhatnák. :/

2021. febr. 9. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:
És a helyszíni vizsga egyáltalán nem opció? Úgy tudom, az iTolcnál van helyszíni is.
2021. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De, ha minden kötél szakad, az lesz. Csak legközelebb 80 km, és 2-4 héttel korábban van, mint ahogy terveztem.

Csak online jobb lett volna.

2021. febr. 9. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ohh megértem, sajnálom
2021. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! :) Elég későn írok, de elvileg a májusira mész. Az én netem sem volt jó, bárhogy csináltuk, de felfedeztük, hogy korlátlan mobilnettel simán megy minden. Van a szolgáltatóknál ilyen egy napos is, azt pedig megosztod a gépeddel, és tökéletes lesz.
2021. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!