Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online nyelvvizsga internet...

Online nyelvvizsga internet követelménye?

Figyelt kérdés
Nemsokára nyelvvizsgát kell tennem. Még nem tudom, hogy konkrétan hol fogom csinálni, csak az a fix hogy online, viszont szinte mindegyik központban odaírják hogy a telefonnak meg az adott PC-nek is legalább 10 Mbps-os feltöltési sebességű nettel kell rendelkeznie. Nálunk itthon pont ennyi van, összesen, tehát ha a telefonnal is rácsatlakozok a router-re, akkor már ez 2 felé oszlik. Így is működhetne a dolog? Elég lenne 10 összesen is? Sajnos gyorsabb netet nem lehet kötni, kérdeztük a szolgáltatótól.

2021. febr. 19. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az Itolc-nál kérdeztem. Sajnos kell ennyi, különben nem garantált, hogy vissza tudod tölteni a cuccot.
2021. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a következőket tenném (ebben a sorrendben):


1) Ellenőrizd, hogy a 10Mbps a szolgáltató által garantált vagy kínált/tényleges sebesség-e. Általában jóval magasabb az elérhető sebesség, mint a garantált. A tényleges sebességed a [link] oldalon ellenőrizheted.

2) Érdeklődj a vizsgaközpontnál, hogy eszközönként kell-e a 10Mbps vagy összesen. Én az utóbbira tippelnék, ez a feltöltési sebesség elég folyamatos videokapcsolatra és mellette a szükséges webes felületek eléréséhez. Nálam is ekkora feltöltési sebesség, és bőven elég videohívás mellett webes használatra, fájlmozgatásra.

3) Kérdezz körbe a barátoknál, rokonoknál, hogy van-e valakinek nagyobb sebességű internete, és ha igen, nyelvvizsgázhatsz-e nála. Esetleg ha van ismerős intézményeknél (pl. polgármesteri hivatal, iskola), szintén érdemes rákérdezni.

2021. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!