Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hogy ment a most március...

Deckardd kérdése:

Kinek hogy ment a most márciusi origo szóbeli nyelvvizsga beszédértés része?

Figyelt kérdés
Kifejezetten az első 20 pontosra gondolok, személy szerint elég nehezen érthetőnek gondoltam, nektek hogy ment? Miket irtatok válaszoknak?

#nyelvvizsga #Origo #Beszedertes
2021. márc. 7. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem írtad, de valószínűleg az angol B2-re gondolsz. Én személy szerint német B2-n voltam, és annak a 20 pontos feladata szintén nem volt túl egyszerű, de lehet, hogy csak én éreztem így.
2021. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Való igaz, angol B2-re gondoltam, köszi hogy szóltál!😄
2021. márc. 7. 20:23
 3/24 anonim ***** válasza:

1-es én is német B2-n voltam. Szerintem sem volt egyszerű. Volt olyan rész, amit ki sem hallottam belőle. Egy barátom angolt csinált most, de ő rendesen küzdött vele. Mindenkit akit hallottam vagy beszéltem velük nehéznek mondták az angolt és a németet is.

A többi része hogy sikerült nektek?

2021. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az 5 pontosat én maximálisra érzem, az egy normál tempós szöveg volt és jól értelmezhető.
2021. márc. 9. 00:21
 5/24 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. A magnóhallgatás másik feladata jól ment, és az írásbelit sem találtam olyan nehéznek. A beszélgetésre viszont készülhettem volna többet is. Reménykedem benne, hogy az írásbeli majd felhúzza valamennyire a szóbelit, és meglesz a komplex.
2021. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon jól ment igaz én orosz C1en voltam 60/60.

A fő cél hogy állandóan összefüggően beszélj. Nehéz témákat húztam : környezetszennyezés és védelem az önálló témakifejtés

A képem az idősebbek tanulásárol de ott is beszeltem allandoan akar sajat tapadztalatombol

Egyebkent eleg kotetlenul jonnek a temak barmibe belekerdezhetnek szoval a lenyeg a kommunikacio es szerintem az is hogy mennyire ertenek egyet a velemenyeddel

2021. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
A beszedertes egyebkent nem volt nehez nekem sem
2021. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, hova tanultál oroszul? Én is elszeretném kezdeni, de nem tudom, hogy magántanár vagy nyelviskola legyen... Neked valami tipp vagy tapasztalat van?
2021. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
6-os 7-es szerintem félreértetted a kérdésem😅 Örülök hogy jól ment😄
2021. márc. 11. 19:25
 10/24 anonim ***** válasza:

#6-7, 60/60 - szóval éppen átestél.


“ C1 nyelvvizsga sikerességéhez mind az írásbeli, mind pedig a szóbeli vizsgarészen legalább 60 százalékot kell elérni, azaz a különböző készségeket mérő írásbeli feladatoknak (szövegértés, beszédértés, íráskészség) összesen kell 60 százalékosnak lennie”.

2021. márc. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!