Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Voltam nyelvvizsgázni (BME, német,középfok) június 2-án. A hallgatásból semmit nem lehetett érteni, nem csak én nem értettem, akiket ott megkérdeztünk ők sem. A német tanár mondta hogy mostanra rengetegen adtak be fellebezést, illetve hogy azt ott kellett volna a vizsga napján. De nekem 16 évesen, ilyen téren tapasztalatlanul honnan kellett volna tudnom hogy csak ott lehet? Valamit még esetleg lehet ezzel intézni? Mert a szóbeli elég jól sikerült, az írásbeli rész is és félek hogy konkrétan ezen fog múlni az egész nyelvvizsgám.

2018. jún. 8. 13:18
 1/4 anonim válasza:

Lehet.

Ha nem hívták fel a figyelmedet a vizsga előtt, a fellebbezés lehetőségére, akkor te most is megteheted, hogy fellebezel.

2018. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kéne? Mármint interneten vagy mi ilyenkor az eljárás?
2018. jún. 9. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van megadva a nyelvvizsga helynek internetes elérhetősége, akkor email-ben is lehet. Ez már olyan értékű, mint a levél. Ha levélben teszed, akkor ajánlott legyen.

Írsz egy hivatalos levelet:

Tisztelt (Nyelvvizsgahely........)!

2018. június 2-án tettem...... fokú ........(szóbeli/írásbeli) nyelvvizsgát .........nyelvből. A hallott szöveg értés részben a rögzített hangfelvétel olyan mértékben rossz minőségű volt, hogy konkrétan semmit nem lehetett érteni belőle. A vizsgát követően érdeklődtem vizsgázó társaimnál, nekik mi volt a benyomásuk, és ők is azt nehezményezték, hogy nem értették a szöveget a hangminőség miatt.

Fentiek alapján fellebbezést nyújtok be, és kérem, biztosítsanak pót vizsgalehetőséget a hallott szöveg értése részből.

Dátum

Tisztelettel:

2018. jún. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet akkor ez lesz majd, köszönöm
2018. jún. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!