Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nézik, hogy hány...

Mennyire nézik, hogy hány százalékos lett a nyelvvizsgád?

Figyelt kérdés

Szinte biztos vagyok benne, hogy a minimum 60% meg lenne az angol felsőfokún, de nem tudom, hogy az elég-e. Szeretném minél hamarabb letudni, hogy utána ne kelljen ezzel foglalkozni, de az is jó lenne, ha magasabb százalékot érnék el. Nézik bárhol ezt? A középfokú nyelvvizsgámon rajta sincs, csak mellette az eredménylapon. Az is angol nyelvű, mert nemzetközileg elismertet csináltam. Szóval jól gondolom, hogy sima államinál még eredménylapot sem adnának?

Köszi, ha válaszolsz!



2021. márc. 15. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem érdekli, hány százalékos.
2021. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állami nyelvvizsgabizonyítványban nincs benne a százalék, az eredménylap meg nem érdekli a kutyát se. Vagy csak a papírt nézik, vagy angolul interjúztatnak.
2021. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem soha senki nem kérte a százalékos eredményt, csak s bizonyítványt.
2021. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Még azt se érdekli kutyát sem, hogy van-e nyelvvizsgád vagy sem. Ha elvégezted például az egyetemet, de nyelvvizsga nélkül nem kaptál diplomát, akkor állást akkor is kapsz, hogyha nincs szükség az adott pozicióban nyelvtudásra. Ha meg szükség van nyelvtudásra akkor sem a nyelvvizsgát fogják nézni, hanem alapból az interjú is angolul lesz, és ha átmész akkor nyert ügyed vagy ...
2021. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!