Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány százalékos közép fokú...

Hány százalékos közép fokú (német/angol) nyelvvizsgánál érdemes megpróbálni a felső fokút?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek hogy sikerült a közép fokú nyelvvizsgátok és utána hogy sikerült a felső fok.


Tehát hány százalékos középtől lenne érdemes megpróbálni a felső fokút?


Főleg telces nyelvvizsgákra lennék kíváncsi.


Persze tudom, hogy azon múlik, hogy hogyan és mennyit készül az ember, de kíváncsi lennék, hogy körülbelül hogyan szokott ez az embereknél lenni.



2021. jan. 3. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a 80% de inkább 90% körüli középfokú nyelvvizsgára mondanám, hogy akkor próbáljunk meg egy felsőfokút. Németből csak C1 et csináltam, de szerintem a középfok 90% körülire menne ilyen tudással. Az angol B2-es vizsgám 76%-os,azzal semmiképp nem próbálnék felsőfokúzni, csak ha rátanulnék min. fél/egy évet intenzíven.
2021. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!