Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarország on angol-nemet...

Magyarország on angol-nemet párosítás elég a boldogulashoz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően igen
2021. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Angol és német nyelven beszélek felső fokon. Egyetem mellett már tudtam dolgozni admin munkakörben, ahová az angol kellett.


Végzés után egy német céghez kerültem - angol az üzleti nyelv, de a vezetés német.


A legtöbb idegen nyelvet kérő álláshírdetés angolt kért, azt követi a német - ezt tapasztaltam, amikor új munkahelyet kerestem a végzés után.

2021. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Öööö.. Magyarországon nem a magyar a hivatalos nyelv?
2021. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

De a magyar és elvárás is, hogy azt mindenki beszélje.

De így a 21 században az is az alapkultúra rész, hogy az ember beszéljen idegennyelveket.

2021. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

Akinek szüksége van rá és rászán 80-100 ezer forintot az 70 nyelven100g beszélni:

[link]


Kb annyi értelme van nyelvet magolni, mintha gyors- és gépírást tanulnál. Hobbinak jó, de amúgy nem hiszem, hogy bárki kérné.

2021. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: használtál már ilyet? Tisztában vagy a minőségükkel?


Nyilván senki sem kéri, ezért van benne szinte minden álláshírdetésben...

2021. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
Az angolt kötelező tudni, de a német csak akkor ha német céghez kerülsz. Én olasz cégnél dolgozom. Mit kezdjek én a némettel??? Nem minden cég német, mert ők is vannak. Nyilván van egy jó pár német cég, de még én egyik német cégnél sem dolgoztam.
2021. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!