Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolánál tanuljak...

Melyik nyelviskolánál tanuljak angol nyelvet?

Figyelt kérdés
Sok iskolát találok ha beírom a keresőbe az angol nyelvtanfolyamot.Nyilván képtelenség eldönteni melyik korrekt.Saját jó tapasztalatotok alapján várom a javaslatokat.
2010. aug. 19. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megadnád, hogy Sopronban, Nyíregyházán, Pécsett, vagy Békéscsabán szeretnél nyelviskolába járni, akkor valószínűleg könnyebben fogsz választ kapni.
2010. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok segíteni, hogy hova NE menj még véletlenül sem!!! Az egyik ahol Telc nyelvvizsgára készítenek fel!

A másik pedig a Langwest nyelviskola!!! Mindkét hely csak a lehúzásról szól! Nagyon nagyon jó gondold meg, h hova mész!

Tőlem 80 ezer forintot húzott le a Langwest, a következőért fizettem ennyit:-könyvek benne voltak az árban, illetve 80 óra. A vége az lett, hogy ennyi pénzért, nem tudtak végül biztosítani, csak 45 órát! Ami kb. egyenlő volt a 0-val. Pfff.

A Telcen barátnőim voltak, de ott nem is inkább a suli, hanem maga a nyelvvizsga menete volt nagyon nagyon gáz! Ceruzával kellett írniuk a vizsgán, 6oszttársam ment rá egy időben, és egyiket sem engedték át, csak szóbelin. (annyit kell tudni, ha csak íresbelizni mész köv. alkalommal, akkor is az egész vizsgadíjjat kell kifizetni, és furcsa mód mindegyiknek csak 2-3 pont hiányzott, hogy meglegyen első alkalommal az írásbelije is!)

2010. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik városban????

Katedra van több helyen is, de iszonyat drága, ráadásul le is akartak húzni rendesen.

Pécsen a Happy Days-t ajánlom, mert a saját szintednek és tempódnak megfelelően tudsz haladni, és akkor írod be magad órára amikor épp ráérsz.

2010. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézéseteket kérem a pontatlan kérdés miatt.Budapesten szeretnék nyelvtanfolyamot keresni.Köszi
2010. aug. 21. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


kiváló anyanyelvi nyelvtanárokkal, kedvesek nagyon, segítőkészek, kis csoportos (4-6 fő max) tanítás folyik, én itt tanultam középfokig, csak jó dolgokat tudok mondani!!!


19/L

2010. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!