Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes alapfokú angol nyelvvi...

Érdemes alapfokú angol nyelvvizsgát tennem?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy már nagyon szeretnék alapfokút angolból. Mindig is jó voltam belőle, minden évben én voltam a legjobb. A legrosszabb jegy amit kaptam az egy hármas volt tavaly, de az is a 4-es határán volt. Elsőtől fogva ötös vagyok év végén ebből a tantárgyból. Idén eddig kitűnő vagyok, a legutóbbi (állítólag nagyon nehéz) dolgozatban 2 pontot hibáztam. 6 igeidőt tanultunk, és azt mondta a tanár, hogy alapfokúhoz minimum 6-ot kell tudni, és (asszem) 11 éves kortól már lehet vizsgázni. Én nagyon szeretnék. Szerintetek? És amúgy mit kell csinálni ott? Milyen feladatok lesznek? Milyen iskolába kell menni? Mennyibe kerül? Köszi előre is a válaszotokat! :))

13/L (7. osztály)


2011. okt. 29. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Középfoktól érdemes csak a legtöbb esetben, meg mivel még fogsz tanulni, nyilván eljutsz egy magasabb szintre. Egy középfokot bárki megtud csinálni 11., 12. osztályban némi odafigyeléssel, és különtanár se kell hozzá.


Szóval szerintem várj, mert 20-30 ezer Forint minimum, és tényleg nem sürgős még. Sok sikert, az ügyesebbeknek általános iskola végére már mehet a középfok is, meg vannak nyelvi versenyek, próbavizsgák is - ha mindenképp érdekel a dolog, és bizonyítani akarsz :)

2011. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jesszus, 20-30 ezer??!! Inkább várok még vele egy kicsit... :) köszi a válaszod! :)
2011. okt. 31. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, pénzkidobás, és úgyis eljutsz egy jobb szintre. :)
2011. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Meg meg tudod nézni a ny.vizsga

központok honlapján

2013. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az árak szintén ott vannak fönn (honlapon)


Pl. [link]

2013. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alapfoknak azért valamivel

olcsóbbnak kéne lennie mint a k.foknak

2013. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!