Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meséltek nekem az EuroexamB2...

Meséltek nekem az EuroexamB2 szintű nyelvvizsga élményeitekről?

Figyelt kérdés

Mennyivel volt nehezebb annál, mint amire számítottatok? Szóbelin milyen képet kaptatok? Kedvesek voltak? Vannak szóbeli tételek? Esetleg vannak tipp nektek? Mit gondoltok a nyelvvizsgáról úgy összességében?

Mindenki válaszát nagyon szépen köszönöm, nagyra értékelem!!!!!



2021. márc. 18. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az írásbeli nagyon könnyű, a fogalmazásokat-leveleket kell gyakorolni, a megszólításokat, felépítést stb.

Szóbelin engem megizzasztott kicsit a picture story, a többi része olyan volt, amilyennek vártam. Egyébként normálisak voltak.

Tételekre nem emlékszem, szerintem itt nincsenek.

2021. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Én három éve voltam kb, az írásbeli (reading writing listening) könnyű volt de a szobelin nekem eléggé lehúzták a pontjaimat
2021. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!

További válaszokra is kíváncsi vagyok

2021. márc. 18. 13:20
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Azt megkérdezhetem, hogy mikor mész?:)
2021. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel májusban.
2021. márc. 23. 21:36
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Megkérdezhetlek, hogy te miből készülsz fel? :)
2021. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából nincs konkrét könyv. Az angoltanárom ad fel feladatokat, és azokat csinálom. De azthiszem az English grammar inkább use-t már végigcsináltuk, illetve most valami Headway nevű könyvből fénymásol nekem. Bocsi, hogy nem tudtam sokat segíteni
2021. márc. 24. 00:10
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon köszönöm!!
2021. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem tűnik könnyűnek a fogalmazás rész és a szóbeli se.

Kicsit keveslem az időt. Amúgy vannak felkészítő könyveik.

2021. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
A dexam jobb: kiszámíthatóbb, barátibb a légkör (mert nem olyan nagyüzemi az egész), úgyhogy inkább azt ajánlom.
2021. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!