Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy ECL nyelvvizsga C1-es...

Egy ECL nyelvvizsga C1-es felsőfokúja mennyire nehéz? Itt jobban az aktív szókincses feladatokra gondolok.

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 08:32
 1/1 palfydanka ***** válasza:
52%

Én októberben voltam ECL C1-en. Én írásbelire csak lefutott nyelvvizsga szövegeket oldottam meg, meg azt hiszem van ECL felkészítő könyv, és a tanár abból adott nekünk szövegértést. Nem igazán értem mit értesz itt az aktív szókincses feladat alatt😅

Esszéket témák szerint írtam, ahogy vettem a szóbeli témát, írtam hozzá 2-3 esszét is, és így a szóbeli is jobban rögzült. A hallásutáni már rizikósabb volt, meg is voltam ijedve utána, hogy vajon meglesz-e, de az se annyira vészes, de nézz sok angol filmet/sorozatot, az is segít.

A szóbelin ha jól tudom 60 téma van, és abból vizsgán 20 közül húzhatsz, van egy rövid bemutatás a párodról, utána a pároddal párbeszéd, majd önálló témakifejtés kép alapján. Én ettől féltem a legjobban, és erre készültem a legjobban, de megérte, mert a szóbeli pl. 97%-os lett. :)

Ha van kérdésed, írj nyugodtan!

2021. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!