Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Filmeken kívül hogyan fejleszt...

Pittipok kérdése:

Filmeken kívül hogyan fejlesztitek a beszédértéseteket? Könyv segítségével vagy weboldal?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Könyvből azt elég nehéz, hacsak nem hangoskönyvre gondolsz. Én youtube videókat szoktam nézni olyan témákban ami amúgy is érdekel, és csak olyat amin rendes felirat van, nem az automatikusan generált. Alapból nem kapcsolom be, de ha valamit szóban 2-3 visszatekerés után sem értek meg, bekapcsolom a feliratot arra a részre. És természetesen közben folyamatosan jegyzetelek, ha valami új szót vagy kifejezést találok.
2021. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Lucifer és a The 100 sorozat sokat segített :D szerintem próbálj nézni minél több olyan filmet amiben akcentussal beszélnek (Lucifer brit, vagy a bly manor is ilyen) és akkor nem lesz nehezebb ha betolnak egy durva akcentust
2021. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Számítógépre alapozva? Tessék:

[link]


Szerintem minden műholdas tévés szolgáltatónál jönnek le rádiós csatornák is.

2021. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Könyvet úgy értettem, hogy tudtok e ajánlani olyasmit mint az akadémiai kiadótól a Fülszöveg, ami konkrét feladatos.

Köszi a tippeket!

2021. ápr. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!