Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek reális így júniusi...

Szerintetek reális így júniusi nyelvvizsgára jelentkezni?

Figyelt kérdés
Origo B2 angol vizsgára készülök jelenleg pár hónapja, és júniusban szeretnék vizsgázni menni. Eddig megcsináltam egy felkészítő könyvet, amiben 10 komplett teszt volt. Összeségében átlagosan 60% körülire sikerültek a komplett tesztek. Most kezdek majd egy másik felkészítő könyvet, ami szintén 10 tesztet tartalmaz. A szóbelire kidolgozott témák és kérdések alapján készülök. Szerintetek érdemes így megpróbálni a júniusi vizsgát vagy inkább még nem?

2021. ápr. 11. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Érdemes megpróbálni a júniusi vizsgát.
Nem érdemes.
18 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ui. Azt kihagytam, hogy sajnos az angol nem az erősségem, igazából csak szeretnék minél hamarabb túl lenni rajta.
2021. ápr. 11. 14:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... Ha nem baj a pénz akkor mehetsz, de azt is vedd figyelembe, hogy a legtöbb ember vizsgán rosszabbul teljesít. Szerintem, ha sikerül pár 80%-os próbavizsga akkor te is kevésbé paráznál majd vizsgán
2021. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha átlagban 60% akkor rizikós de próba szerencse.

Én akkor mennék ha minimum átlag 80% lenne.

2021. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En is juniusban megyek irasbelire
2021. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy is tervezem
2021. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Próbáld meg!
2021. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha tovább tanuláshoz kell a plusz pont akkor próbáld meg, ha nem kell még semmire akkor felesleges kapkodni azért, hogy túl legyél rajta
2021. ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Túl vagy már rajta?:)
2021. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, elmentem a júniusi vizsgára. A hallgatáson kívül szerintem nem sikerült olyan rosszul, viszont a hallgatás miatt félek, hogy a szóbeli rész nem lesz meg. De ettől függetlenül maga a vizsga jó volt.
2021. jún. 17. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy 180 perc van az irasbeli reszre? Marmint az eleg soknak tunik igy nekem, nem tudom a gyakorlatba is igy van-e
2021. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!