Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát ajánlanátok?

Melyik nyelviskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kb 8 évig tanultam angolul, de a vírushelyzet miatt egy évet csúszott az emelt angol érettségim. Szóban nagyon jónak érzem magam, jól is megy, de az írásbeli résszel szenvedek, így arra gondoltam, hogy a nyáron beiratkoznék egy nyelvtanfolyamra (vagy akár többre egymás után) B2-es szinten vagyok nagyjából, vettünk suliban B2+-os és C1-es tankönyvet is, sosem volt problémám vele, mindig 4-es, 5-ös voltam angolból, most is inkább a gyakorlat hiánya miatt nem megy az írásbeli, de így nem mennék el májusban emeltezni, inkább összeszedném magam októberig.

(Amúgy van egy 96%-os középszintű érettségim már)

Szóval melyik nyelvvizsgát ajánlanátok (lehetőleg pesten)?



2021. ápr. 12. 21:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj elírtam, melyik nyelviskolát ajánlanátok*
2021. ápr. 12. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés én a Duna Nyelviskolát tudom ajánlani. Elég kicsik, de jól tanítanak, előtte viszonylag nagy nevű suliba jártam viszont semmit sem tanultam náluk.
2021. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. máj. 26. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!