Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan aki csoportos...

Van itt olyan aki csoportos angol nyelvvizsga felkészítőre jár(t)?

Figyelt kérdés

Az érdekelne mióta jártok, érdemes-e menni ha csak 3 hónapig tudnék menni rá aztán vissza kellene álnom magántanárra, vagy aki járt mennyi idő alatt tudta letenni a nyelvvizsgát?

B1 es szinten vagyok most kb, es a szóbeli része megy nehezen.



2021. ápr. 13. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, ha nem vagy teljesen életképtelen, egyedül otthon, a saját ütemedben jobban tudsz haladni.
2021. ápr. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én voltam és rengeteget tanultam
2021. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom hogyan zajlanak ezek az órák, de ha alkalmanként kell fizetni akkor mindenképpen menj el! Nem leszel életképtelen ha hozzáértőtől kérsz segítséget ¯\_(ツ)_/¯
2021. ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Senki nem mondta hogy életképtelen lesz tőle, én azt mondtam hogy csak az életképtelenek nem tudnak otthon maguktól (értsd: interneten elérhető ingyenes anyagokból) felkészülni...
2021. ápr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Annyit hozzáfűznék, én leérettségiztem angolból, majd elkezdtem 2 ev kihagyas utan magántanárhoz járni ami kb semmire nem volt jó mert nem tanított rendesen, így otthagytam és most akivel tanulok kb 8hónapja mar elvitt egy erős b1 szintre, az origo irasbelin 2 feladat szinte max pontos az 5 ből, és olyan anyagokat tanított amit nem biztos megtaláltam volna, vagy nem tudtam volna egyedül megtanulni.


Nyílván a szavak tanulása szókártyákkal, sorozat nézés az maszek a tanulónál, de ezekre is rá kellett jönnöm hogy VAN, és ne csak füzetből magoljam mint anno suliban kellett.


Az egyik legnehezebb dolog megtanulni tanulni szerintem.


Ha emiatt életképtelen vagyok akkor ez van, de mivel jól keresek és tudom fizetni mellette a tanulmányaimat valamint napi 3 órát foglalkozok vele így a kitartásom is megvan munka mellett csak összerakok valamit előbb vagy utóbb.

2021. ápr. 15. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!