Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet ingyen letölteni...

Hol lehet ingyen letölteni német, illetve angol próbanyelvvizsga teszteket javítással együtt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 15:10
 1/5 anonim válasza:
erre énis szeretném tudni a választ ;)
2010. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
euroexam.org Itt vannak próbanyelvvizsga feladatlapok, bár csalóka, mert az ő nyelvvizsgájuk azért nehezebb.
2010. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg annak a nyelvvizsgának a honlapját amelyiket csinálni szeretnéd. Általában azokon vannak feladatok javítókulccsal együtt. Vagy beírod a keresőbe, bár nem sokat ad ki, de 1-2 van szerintem. Vagy ha pl. torrenttel töltögetsz le dolgokat azokon is kereshetsz. Angolból egy csomó szokott fent lenni, hátha németből is van.
2010. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

sziasztok!

A doksi.hu-n letöltöttem egy középfokú nyelvvizsgára felkészítő doc-ot. Van benne teszt, levél, fordítás és szövegértés, persze megoldásokkal. Kb. 90 oldal, egyébként ez német, angolban sajnos nem tudok segíteni.

2010. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomtatott anyag van
2015. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!