Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan mondjam ezt angolul?

Hogyan mondjam ezt angolul?

Figyelt kérdés

Ezt kellene, google rosszul fordítja.


"A magyar kormány becsicskult a törököknek, Karabahot nem fogadja el önálló területnek, Azerbajdzsánt támogatják az olaj és a pénz miatt, mivel a mol befolyást szerzett oda, a második legnépszerűbb magyar párt a jobbik Safarov kiadatását támogatta, így hozzájárultak ahhoz, hogy egy szemét gyilkos szabadlábon lehessen. Magyarországon egyik párt sem támogatja Örményországot, szinte nem is hallunk az ott történtekről, de aki ismeri a történelmet az tudja, hogy Sztalin adta Karabahot Azerbajdzsánnak, viszont Nagaro-Karabah mindig is örmény volt."


Köszi.



2021. ápr. 17. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen nyelvtanfolyamon beszélnek így, hogy becsicskult?
2021. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyelvtanfolyam? Én ezt az örmény levelező társamnak írnám.
2021. ápr. 17. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

"nyelvtanulás" rovatban írtad ki...


Ha nem tudsz ennyire angolul, akkor próbáld egyszerűbben kifejezni magadat - amit le is tudsz fordítani.

2021. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hova kellett volna írni, hogy segítsenek nekem ebben? Ennél egyszerűbben nem tudom. Igy érthető
2021. ápr. 17. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...

Mindenesetre ha idegen nyelven akarsz politizálni írásban, akkor tanulgasd még egy kicsit a nyelvet...

2021. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"The Hungarian government has become dependent on, brown-nosing the Turks. Karabakh is not accepted as an independent territory. Azerbaijan is supported for oil and money. The MOL has gained influence there; the second most popular Hungarian party endorsed the extradition of the right Safarov, thus contributing to a bastard of a killer being free, not imprisoned. In Hungary, neither party supports Armenia. We hardly hear about what happens over there. Still, anyone who knows history knows that Stalin gave Karabakh to Azerbaijan, but Nagaro-Karabakh has always been Armenian.
2021. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. ápr. 18. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os a hardly helyett inkább a rarelyt használnám
2021. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!