Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan mondjam angolul hogy...

Hogyan mondjam angolul hogy kérem szépen?

Figyelt kérdés

Kisbabánkat próbálom majd angolul tanítgatni angolul. Nem teljes az angol tudásom. De vettem kis könyveket is alap fogalmakat meg tudok majd tanítani. Ha a gyerek kezében van valami és azt szeretném adja oda hogy mondjam neki hogy kérem szépen.

Give me please?



2020. febr. 22. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tökéletes az angol tudásod, orbitális baromság a gyereket angolul tanítanod.
2020. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Azt azért tudd: ha valamit nem jól mondasz neki, vagy rossz a kiejtésed, ő azt tanulja meg, neki az lesz a természetes, és iskolában rengeteg fog szenvedni vele, hogy a helyes kiejtésre átálljon.


Egyébként meg értelme sincs. Csak akkor lenne, ha rendszeresen angolul beszélnétek körülötte.

2020. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az az angol tudásom elég jó, persze sok kifejezés van amit nem tudok mert nem használom nap mint nap az angolt. Filmeket nagyon sokszor angolul nézem bármilyen felirat nélkül. Apuka vagyok, imént néztem meg Eminem 1 órás intejúját és majdnem minden értettem. A legtöbb oldal azt írja nem kell tökéletes angol tudás az enyém pedig haladónak simán elmegy, egyszerűen csak pár kifejezésben nem vagyok mindig biztos... [link]
2020. febr. 22. 08:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Napi 1 órát próbálnék csak angolul beszélni vele, plus angol mesék, angol mese könyvek. De ha szerintetek hülyeség akkor lehet leállok
2020. febr. 22. 08:38
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
#2 rasszista.
2020. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Ha ennyit nem tudsz, akkor nem haladó a tudásod. Én sem javaslom, hogy olyan nyelven beszélj a gyerekkel, amit nem ismersz. Amúgy:

Give it to me, please!

2020. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Biztos nagyon jót fog tenni a gyerek nyelvérzékének, ha a nulla angol tudással rendelkező anyuka jó kis zaftos hunglish kiejtéssel makog neki valamit.
2020. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem anyanyelvi beszélő vagy, vagy kimondottan angol tanár, csak tönkre vágod a gyerek majdani angol tudását. Ha ilyen egyszerű kifejezést nem tudsz, akkor nem beszéled a nyelvet.

Külföldön élek, nem angol nyelvterületen. Mindennap angolul is kommunikálok, tv, filmek angolul megy, angol nyelvű könyveket (is) olvasok, mégse jutna eszembe a gyerekemet angolul tanitani. Nem az anyanyelvem és nem vagyok angoltanár.


De a te gyereked, úgy baxod el a későbbieket, ahogy akarod.

2020. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen alapvető dolgot hogy lehet nem tudni?


Ne tanítsd a gyerekedet angolra, mert csak ártasz neki! Gyorsan felejtsd el ezt a hülyeséget!

2020. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Ne tanítsd angolul ha ezt sem tudod!


Give it to me,please.(!)

2020. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!