Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most, hogy a szóbeli elmarad,...

Most, hogy a szóbeli elmarad, milyen hamar kapom meg emelt érettségiről a bizonyítványt? (angol)

Figyelt kérdés

Május 6-án megírom onnantól mire számíthatok?

Illetve postázzák vagy be kell menni érte?


2021. ápr. 19. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az emelt érettségiről nem kapsz nyelvvizsga bizonyítványt.


"Emelt szintű érettségit tettem. Mikor kapom meg a keményfedeles nyelvvizsga-bizonyítványt?

Ilyen esetben nem kap külön nyelvvizsga-bizonyítványt. Az érettségi eredményétől függően a nyelvi érettségi nyelvvizsgával egyenértékű, s ezt az érettségi bizonyítványban feltüntetik."


[link]

2021. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De egy kék fedeles érettségiről igazoló valamit csak kapok nem?

Vagy oklevél lesz? (gondolom nem az alap érettségibe teszik, amit 2012 ben csináltam)

2021. ápr. 26. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanúsítványt kapsz róla, mindenkinek egy érettségi bizonyítványa van, nem fognak újat kiállítani neked.

Csak egy lapot kapsz, amin rajta van a jegyed és az, hogy ez egy B2-es nyelvvizsgának felel meg.

2021. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz! Én azt hittem, hogy ez is ilyen kék fedeles valamibe kerül.
2021. ápr. 26. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!