Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Május 15. nyelvvizsgát elfogad...

Május 15. nyelvvizsgát elfogadja még a felvi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Járvány miatt csúszott a nyelvvizsgám, így sajna ebben a hónapban már nem tudok elmenni csak a következő vizsgaidőszakban.(külön szóbeli - írásbeli, előbbi csúszott 1 hónapot)

Megoldható-e esetleg valamilyen módon hogy beleszámítsák még is a pontszámomba mivel elsősorban rajtam kívül álló okok miatt csúsztam most el az idővel?

Tavaly úgy tudom "fél" nyelvvizsgára is elfogadták a 28 pontot, idén várható hasonló?

Fontos lenne az a 28 pont a kollégium miatt elsősorban.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 23. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

idén nem fogadnak el, csak komplex vizsgát. A május 15-i vizsgának június 15-ig meglesz az eredménye. A rendszer július 8-án zár, addig simán megkapod a bizit is és fel tudod tölteni az adatokat, ne aggódj.


Tavaly figyeltek erre a vizsgahelyek és még a bizonyítvány nem volt kiállítva, de elküldték emailben az adatait, amit be lehetett vinni a felvibe. Ne aggódj, meg fogod kapni a pontokat

2021. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos idén csak a komplex a jó. A nyelvvizsgahelyek általában kiírják, hogy számíthatsz-e az adott bizonyítványra július 8-ig. Tudom, plusz pénz, de érdemes benevezni az Euroexamhez (biztos több helyen is van, én most csak ezt tudom), ők a május 15. mellé tettek egy május végi időpontot is, direkt a felvételizők miatt, es mindkét alkalomnál garantálják, hogy megkapod a bizonyítványt addig.:)
2021. ápr. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!