Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha naponta több órát tanulom...

Ha naponta több órát tanulom az angolt, közben csak angol tartalmakat nézek (film, videó, híradás), hallgatok és olvasok, azzal előrébb tudnék jutni a nyelvtanulás terén?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, a videók, filmek nagyon sokat segítettek nekem is.
2021. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
A több óra angol tanulástól már alapból előrébb jutsz. Ha már van egy alap tudásod (A2-B1 szerintem már elég) akkor angolul hallagtni/nézni mindent az nagyon hasznos. Ha egyáltalán nem beszéled még a nyelvet és lényegében csak angolul hallgaszt dolgokat amiből semmit nem értel, annak szerintem sok értelme nincs és nagyon unalmas is. De ha már van egy alapod, akkor sokat segít.
2021. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen, nekem egy filmtől is sokat bővült a szókincsem
2021. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Szokoncs bovulni fog, de ha nincs kivel beszelned, akkor meg nem fog a nyeltudasod bovulni egeszeben.
2021. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!