Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bele lehet férni az időbe...

Bele lehet férni az időbe emelt angol érettségin?

Figyelt kérdés

Kissé lassabban szoktam értelmezni a feladatokat, szövegeket és attól félek, hogy az érettségin valamire nem jut majd idő.

Milyen tapasztalataitok vannak erről? Mennyi idő alatt fejeztétek be a részeket?

(Papírom nincsen arról hogy lassú vagyok)


2021. ápr. 30. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Readingben a leghúzósabb az időkorlát, ott kb. 5-10 perc marad a végén a válaszok átnézésére.

A Grammar és a Writing esetében meg van bőven idő, előbbiben rövidek a feladatok, utóbbi meg 90 perces.

A Listening meg eleve ütemezett.

2021. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévő írta, a listening ütemezett, azzal nem tudsz mit kezdeni.


Ha engem kérdezel emelt és középszinten is bőven több idő van a feladatokra mint kéne. Nekem kb fele ennyi idő lenne reális, de ez egyénenként változik.


Szóval nem lehet általánosságban válaszolni a kérdésedre.

2021. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember és tudásfüggő is. Gyakorold az előző évi feladatokat és mérd le mennyi idő alatt megy. Gyakorlással gyorsabb leszel, és már ismerni fogod a feladat típusokoat is, szóval kevesebb időd megy majd el az értelmezésre, mert nem először fogsz találkozni vele.
2021. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, most bőven bele lehetett.

Readinget 40, Grammart 25, Writingot meg 60 perc alatt oldottam meg.

Kifejezetten könnyűek voltak az idei feladatok az előző évi emelt angolhoz képest! (kivéve a Listening, abból a spanyol festős egy picit nehéz volt de semmi vészes)

2021. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es

igen nekem is sikerült bele férni, bár nem olyan gyorsan ment mint neked. A hallgatásnál nekem az első ment nehezebben, meg a másodiknál azt nem tudtam, hogy annál hogy több 100 embert megöltek annál mi van.

2021. máj. 7. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!