Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok felkészülni...

Lbencus kérdése:

Hogyan tudok felkészülni emelt angol íráskészségre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemsokára ugye itt van az érettségi és úgy érzem az íráskészségem nem a legjobb. A többi feladatot elég jól mennek viszont nem tudom hogyan kéne íráskészségemen javítani illetve fejleszteni. Szintemelő érettségim lesz egyébként, a középfokú megvan illetve idén leraktam a B2-es nyelvvizsgát is. Válaszokért köszi

2021. ápr. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a feladatot, akkor egy piszkozati lapra írd fel külön.külön hogy mit kér a feladat, írd alá az ötleteidet. Emelten bőven van időd rá.

Csak miután megvannak a jegyzetek azután kezdd el írni.


Azt nem írtad le pontosan, hogy mi nem megy benne, az ötletek, maga a szövegalkotás vagy a szókincs?

2021. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából lehet hogy csak azért nem ment nagyon ma mivel este csináltam fáradtan lehet azis közre játszott de igazából ötlet nem jött.
2021. ápr. 25. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tudsz fejlődni, ha sokat gyakorolsz és tanulsz a hibákból. A gyakorlást nem nagyon fejteném ki, viszont a hibákból való tanulást igen. Lehetőség szerint minél több írásodat javíttasd ki a tanároddal vagy egy angolul nagyon jól tudó ismerősöddel, majd vedd végig a hibákat, nézd meg hogyan tudtad volna elkerülni őket. Az is hasznos lehet, ha keresel előre megírt szövegeket és azokat javítgatod és átfogalmazod.
2021. ápr. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!